Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
DZIAŁY - pilna dyskusja

Ja wiadomo Działy są terenem prywatnym. Działka przy studni jest dla jej właściciela bardzo ważna! Właściciel jakkolwiek bardzo przychylnie nastawiony może w chwili słabości to nastawienie zmienić. Na tym by nam raczej nie zależało.

W związku z tym uprasza się o nie stawianie aut na polu przy studni kiedy ziemia jest rozmiękła tak jak było to w ostatni weekend.

Stawiajmy auta raczej przy drodze by nie rozjeździć w iment działki. Ostatni teren nadający się na starty jest już sprzedany pewnemu lekarzowi z Krakowa. Nie ma on nic przeciwko startom paralotni - i niech tak zostanie. Postarajmy się o to wszyscy w miarę możliwości. Startowisko jest blisko więc postawiony nieco dalej samochód nie będzie problemem a zapewni przychylność lokalnych a i pokaże nas od dobrej strony jako tych co dbają a nie tylko korzystają.

Pamiętajmy też o śmieciach.

BARDZO WAŻNYM tematem jest również problem drzewek (choinek) za startowiskiem. Właściciel je posadził i wiemy na pewno że chce by tam nada rosły. W miarę możliwości startujmy nieco niżej by nie powodować "zawieszek" na choinkach. To już teren wspomnianego lekarza z Krakowa. 


Prezes
Dodano: 2009-11-23

Dzięki chłopaki ... super robota.
Prezes
Dodano:2009-11-28

:) x 10 000
Szacun chłopaki.

Super - z pewnością to wystarczy bo nikt przecież nie robi tego ze złej woli. Po prostu czasem brakuje nam swiadomości. Sam tam wiele razy parkowałem bo do głowy mi nie przyszło ze robie coś złego. Dopiero jak wjechało tam kilkanaście samochodów i zobaczyłem co robimy to do mnie dotarło ze "dziadek" od studni ma faktycznie rację.


W@cek
Dodano:2009-11-28

W@cek mówisz i masz :)

Dzialy - bajorko

Podratowaliśmy również daszki:

 Podratowane daszki

Oby więcej nie było takich potrzeb...


amigo
Dodano:2009-11-27

Myśle, że jak będziemy następnym razem to warto zabrać ze dwa kołki i jakąś taśmę i "ogrodzić teen przy samej studni. Można przypiąć kartkę "Prosimy nie parkować".

Może ktoś kto mieszka blisko mógłby sie tym zająć???????


W@cek
Dodano:2009-11-23

Ja apeluje o niepozosawianie smieci, ostatnio jak byliśmy pozbierałem to co znalazłem ale podobno po sobocie przybyły nowe. Nikt nie życzył by sobie żeby np. koło domu ktoś nawyzucał puszki po piwie butelki itp. więc i w miejscach gdzie startujemy dbajmy o czystość bo potem są problemy.

 


amigo
Dodano:2009-11-23

Proponuję też potrenowanie startów. Działy wbrew pozorom mają dość trudny start, bo z regóły odbywa się przy bardzo silnym wietrze, a większość zawiśnięć na chojnach to wina spalonych startów i czasem nieudanych lądowań na górze. Wiem, że czasem każdemu może zdażyć się gorszy dzień i pali start za startem (mi niedawno jedna starsza pani powiedziała że muszę stawiać skrzydło tak bardziej energicznie Laughing), ale faktycznie właściciel zwracał uwagę, że chciałby, żeby te chojny tam sobie rosły.Co do parkowania, to zgadzam się z prezesem. Sam ostatnio troszkę się zaryłem i na miejscu właściciela na pewno nie byłbym zadowolony.


Piach
Dodano:2009-11-23
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka