Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Jak usiłowałem latać na Żarze, czyli relacja z soboty

Voila: http://ebc41.elektroda.eu/?p=1291
ebc41sp@gmail.com


Dodano: 2013-09-03

To, że na starcie jest grupa robiąca sobie \"jaja\" nie znaczy, że jest to złośliwe szydzenie, skierowane tylko na słabszych, młodszych, czy mniej doświadczonych lub zaczynających dopiero przygodę z lataniem ludzi. To taki \"folklor środowiskowy\" i jak dokładnie sobie poobserwujesz to zauważysz, że dotyczy to często bardzo zaprzyjaźnionych ze sobą pilotów. Bierzesz to wszystko za bardzo do siebie. Ale możesz być pewien, że nikt nie doradzi ci niczego ani \"nie wypuści\" w sposób który mógłby narazić cie na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, zrobić Ci krzywdę. Wprost przeciwnie - jeżeli bym uznał ze chcesz startować w warunkach które mogą cie przerosnąć z pewnością bym cie nie wypuszczał a wprost przeciwnie - zdecydowanie odradził. Żarty żartami ale nie tam gdzie chodzi o bezpieczeństwo. Myślę, że zamiast sie obrażać pytaj, proś o pomoc a na pewno Ci nikt nie odmówi - zapewniam Cie,że latanie wspólnie z kolegami daje wiele frajdy, nawet jak to jest przelot z którego później trzeba sie zwozić 200 km :). Uwierz na słowo ale jak zrobisz swoje pierwsze 15 km w życiu i pierwsze punkty na XCC, to będziesz bardziej szczęśliwy niż po 74 zlotach :) Ale jak nie spróbujesz to nie bedziesz miał porównania a chyba powinieneś bo bycie szefem AKL-u na bądz co bądz lotniczej uczelni zobowiązuje. Ja Ci życze w każdym razie 100 km po trójkącie FAI (żebyś nie musiał dzwonić do kolegów i prosić o zwózkę). Pozdrawiam :)
W@cek
Dodano:2013-09-04
Loża szyderców zawsze istniała, istnieje, i podejrzewam, że istnieć będzie. Musisz się przystosować chłopcze..., w innym przypadku narobisz sobie niepotrzebnych złych relacji, i zamiast latać i podpatrywać kolegów, będziesz ich unikał i nadal zlatywał z przydrożnych pagórków. Każdy kiedyś zaczynał, i okupił wiedzę jaką teraz posiada, reprymendą innych doświadczonych w tym czasie pilotów. Zacznij słuchać i pytać - funkcja Prezesa AKL nie obliguje do bycia Omnibusem.
grigorij
Dodano:2013-09-04
https://groups.google.com/forum/?hl=pl&fromgroups#!topic/pl.rec.paralotnie/M_SBSDzpGW0
prezes
Dodano:2013-09-03
\"Nie mniej aktywni pozostali paralotniarze a w zasadzie pewna ich mała grupa głośno szydząca z najmniejszego błędu, często początkujących pilotów. Słowem chamstwo i słoma z butów mości panowie…\" Z pewnością nie były to szyderstwa a tylko merytoryczne uwagi połączone z dobrymi radami. Nie ma lepszej nauki, niż rady doświadczonych kolegów. Dlaczego tak pesymistycznie jesteś nastawiony do tego co cie otacza? Dobrze, że choć tym razem \"to nie my\" :)
W@cek
Dodano:2013-09-03
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka