Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Kurs paralotniowy 1.04 - 6.04 2008 w Perfect-Fly.sk - INFORMACJE !!!

UWAGA !!!
Niniejsza informacja służy celom orientacyjnym i nie należy jej rozumieć jako zobowiązania Teamu "Born To Fly" do organizacji kursu w jakiejkolwiek formie. Nie mamy uprawnień do szkolenia paralotniowego i nie zamierzamy nikogo szkolić. Całością kursu zajmuje się Słowacka Szkoła Paralotniowa "Perfect-Fly".
Każdy kto zapisuje się na kurs robi to na własną odpowiedzialność i z własnego wyboru. Ze swojej strony pragniemy jedynie drogą dobrowolnych deklaracji zebrać grupę ludzi, którzy razem spędzą czas szkolenia i będą dobrze się przy tym bawić :))


Oto kilka informacji niezbędnych by rozpocząć przygotowania do kursu:

 • Termin kursu to: 1 kwietnia 2008 - 6 kwietnia 2008. Termin ten ma swoje wady ale i zalety.
  Wadą może być to, że w wiosenną aurę trudno przewidzieć i nikt nie może być pewien pogody jaka będzie w kwietniu. Może być zimno mimo, że warunki na latanie mogą być świetne. Pogoda może też nie wyplaić wogóle albo dać połowę dni lotnych. Tego jednak nie możemy zagwarantować. Zresztą inne terminy też moga być pod znakiem zapytania jeśli chodzi o pogodę. Warun to czysta loteria. Gdyby jednak pogoda nie była łaskawa Instruktorzy są skłonni na tzw. "doszkolenie w innym dogodnym terminie" :)) Pogoda jednak mamy nadzieję wypali i bedzie OK a nawet lepiej.
  Zalet jest więcej. Termin wiosenny gwarantuje dość specyficzne warunki na latanie, co spowoduje, że będziecie szkoleni kompleksowo w różnej termice słabej i ostrzejszej a co za tym idzie poznacie wiele i sporo się nauczycie. Na pewno zobaczycie niepowtarzalne widoki zaśnieżonych jeszcze Tatr i bajkową scenerię Slubicy i Czernej Kopy. Inne zalety poznacie na pewno na miejscu :).
 • Każdy z uczestników musi osobiście potwierdzić chęć uczestnictwa w kursie podając swoje dane osobowe oraz termin na który będzie zdecydowany czyli u nas 1.04 - 6.04. Warto też wspomnieć o tym jaki wybieracie kurs: dla początkujących czy zawansowanych.
  Te informacje kazdy osobiście wysyła na adres instruktora Stefana Vypariny stefanvyparina@inmail.sk.
  Liczba miejsc na kursie jest ograniczona i nie może przekroczyć 12 osób (mają tylko 4 instruktorów). Z tego względu trzeba się decydować wcześniej żeby nie okazało się, że lista jest na ten kurs jest już pełna. Niestety instruktorzy nie mogą zarezerwować tego terminu tylko dla naszej grupy.
 • Następnie należy wysłać wpłatę zaliczkową w kwocie 400 zł na konto szkoły:

  EMILIA VYPARINOVA
  ING BANK ¦L¡SKI
  NOWY S¡CZ
  40 1050 1722 1000 0023 2520 7369

  Dokładny opis kosztów kursu znajdziecie na stronie http://www.perfectfly.sk/pl/ w sekcji Szkoła a następnie Cennik kursów. Warto zweryfikować nr konta. :)) Nigdy nic nie wiadomo ;)
  Całość kursu nie powinna przekroczyć 1600 - 1700 zł (to tak z doświadczenia). To kwota razem z zaliczką. Tyle będzie potrzebne na cały kurs razem z zakwaterowaniem i wyjazdami na górki. Wyżywienie oczywiście we własnym zakresie. Wymiana środków pieniężnych na płyny regenerujące też.

 • Na tym rezerwacja się kończy. Można jeszcze wysłać potwierdzenie przelania pieniążków do Petera. Tak na wszelki wypadek.

Dalsze informacje zamieścimy w stosownym czasie bliżej terminu kursu.

Dobrze byłoby stworzyć listę chętnych na kurs (komentarze) żeby wiedzieć kto będzie w ekipie :)). Reszta będzie wiedzieć kto jedzie ... i zapyta się na pewno siebie dlaczego ja nie jadę jak inni jadą :))

Plany wyjazdu ekipy Teamu na cały kurs trochę się zmieniły ale prawdopodobnie dołączymy do Was w drugiej części szkolenia kiedy już będziecie latać samodzielnie. Polatamy razem :))
Zatem ... do zobaczenia pod chmurką !!!
Team


Dodano: 2007-12-12

Ja również :)
Michal
Dodano:2008-03-21
też się zapisałem
rychu
Dodano:2008-03-14
Niestety kwietniowy termin odpada z powodu braków środków finansowych, na Boże Narodzenie miałem małą stłuczkę...a cześci do japonczyków są dosyć drogie, także dodatkowo czekają mnie dosyć pracowite wakacje;)niestety, mam nadzieję że zrobię ten kurs, ale dopiero na jesień...`
tajny
Dodano:2007-12-29
Widzę, że jest trzech chętnych - ale na stronie u Vyparinów nadal wszystkie miejsca kursu są wolne???
grigorij
Dodano:2007-12-27
Chciałbym również zaznaczyć moją obecność i brata w świecie paralotniarzy którzy posiadają dowód prawny swych umiejętności. Wiec widzimy się początkiem kwietnia na Słowacji:))
Witek R.
Dodano:2007-12-18
Wpisuje Janusza Koguta, poniewaz nie ma dostepu do Internetu a deklarowal wyjazd. Zreszta potwierdzil chec dolaczenia do grupy.
Arek
Dodano:2007-12-17
Witam, widzę że jestem pierwszym chętnym;)Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić;)
tajny
Dodano:2007-12-17
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka