Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Nowa propozycja przyjęcia do TEAMU od RELAX'a

Mamy nową propozycję i kandydaturę przyjęcia do TEAMU'u, więc świecką tradycją otwieram dyskusję na temat przyjęcia nowego zawodnika do grupy reprezentującej Rzeszowski Klub Paralotniowy "Born to Fly".

Regułą dla pilota Teamu jest posiadanie licencji na latanie, odpowiedni nalot godzinowy, wspieranie TEAM w organizacji wszystkich przedsięwzięć, czynny udział w lataniu i zbieranie jak największej liczby punktów dla naszej społeczności w klasyfikacji generalnej XCC. Team jest bardzo młody ale to najlepszy czas na to żeby pokazać, że podkarpacie ma coś do powiedzenia :) w naszym świecie paralotniowym.
Admin


Dodano: 2008-02-19

Wasza decyzja nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo faktycznie jedynie z Wackiem znamy sie dość dobrze , a po za nim nasze kontakty były znikome, czy też w niektórych przypadkach praktycznie żadne.Mogliście przecież odrzucić mój wniosek na przedbiegach, ale nie uczyniliście tego z czego bardzo się cieszę.Osobiście-gdybym był na waszym miejscu, postąpiłbym identycznie, co utwierdza mnie w przekonaniu , że jesteście grupą w której chciałbym "zaistnieć".Jeśli chodzi o wyjazd , to będę u Vyparinów -tak jak deklarowałem to na jednym z postów,gdzie-jak myślę, poznamy się lepiej,co ułatwi Wam podjęcie satysfakcjonującej mnie decyzji.Niemniej dziękuję wszystkim za rozważenie mojej propozycji i oczywiście za wszystkie miłe słowa ze strony wypowiadających się na mój temat osób. Pozdr Relax
relax5@op.pl
Dodano:2008-02-24
Wieśku, dziś po dość bujnej dyskusji, większa część Team'u obecna na "przywitaniu Zbyszka" po wyjeździe z Australii ustaliła co następuje:
Ponieważ Twoja osoba nie jest znana większości z nas w roli kolegi a w takiej roli chcielibyśmy Cię poznać jednocześnie mając przed sobą planowany wyjazd na drugą część kursu 1.04 -6.04 na Słowację do Stefana i Petera (zresztą prawdopodobnie Ty też się tam wybierasz) ostateczną decyzję o Twoim uczestnictwie w Teamie odraczamy do tej daty. Wszelkie "znaki na ziemi i niebie" przemawiają za Twoją propozycją ale chcielibyśmy wiedzieć coś na Twój temat. TEAM w naszym wydaniu to zgrany zespół kolegów, którzy mogą na siebie liczyć. Mamy nadzieję że tak nadal będzie z Twoim udziałem :) Pozdrawiamy.
Team
Dodano:2008-02-23
Kostek, nie ma takiej potrzeby typować 10,50 czy 100-tki najlepszych pilotów podkarpacia. Niczemu to nie służy. Nie dublujmy takich serwisów jak XCC czy Leonardo. One są do tego powołane i spełniają swoją rolę naprawdę dobrze. Jesli ktoś będzie chciał się pochwalić to może zamieścić link do swoich lotów w tych serwisach.
Nasz serwis służy jako wirtualne miejsce spotkań paralotniowej społeczności a właściwie Klubu. Jest fajnie, bawimy się, dzielimy spostrzeżeniami, dyskutujemy i niech tak pozostanie. To miała być zabawa i wierz mi, póki jestem administratorem tak pozostanie :)
Arek vel. Admin
Dodano:2008-02-23
Witam Przepraszam że sie wtrącam, ale jako rodowita przemyślanka chcę wesprzeć mojego kolegę Relaxa, z którym znamy się od kiedy zaczął swoją przygodę z lataniem. Nie myślcie, że będę nieobiektywna więc ... nie wątpię w to, że zyskacie dobrego, pomocnego i solidnego teamowicza, na którego zawsze będziecie mogli liczyć, chętnego do wszelkich wyjazdów, poszukiwacza, odkrywcę lokalnych miejsc do latania na które nie szczędzi czasu środków i sił, kompana na te bliższe i dalsze wypady na latanie. Poprostu - pozytywnie zakręconego maniaka przestworzy! (no z małą odchyłką do PPG - ale to chyba przez tę siłę Coriolisa ;) Pozdrawiam Feel joy, cool and free! julka Karpaty Paragliding Team
Julka
Dodano:2008-02-21
W nawiązaniu do wypowiedzi Arka , że jest kilku dobrych paralotników na Podkarpaciu / może by ktoś pokusił się o taki typ -dziesiątka najlepszych. Mam na myśli zarówno wylatane godziny jak i doświadczenie czyli staż , wyjazdy ,uprawnienia itp. pozdrawiam
kostek
Dodano:2008-02-21
Witam. Jest mi trochę nie zręcznie jako noworyszowi wypowiadać się co do składu Teamu, sam dopiero przecież zostałem przez Was przygarnięty, ale ponieważ znam Relaxa chyba najlepiej z tej grupy pozwolę sobie podzielić się kilkoma moimi spostrzeżeniami. Relaxa poznałem chyba ze dwa lata temu na Dzwiniaczu i Bazmiechowej – nie dało się Go nie zauważyć :) tym bardziej, że był to czas intensywnego może nie latana a bardziej zlatywania z góry na dół. Relaxa bus jeździł wówczas góra-dół i zabierał wszystkich bez wyjątku a on sam niejednokrotnie pomagał mi załadować sie ze sprzętem. Zawsze chętny do pomocy nie słyszałem by komuś odmówił podwózki, zwózki, itp. zresztą zawsze na latanie przyjeżdża z nim kupę ludzi (hehehe a jeszcze nie widziałem żeby jego ktoś przywiózł) Jest zresztą bardzo słowny i jak coś powie lub się umówi to można na 100% być tego pewnym. Byłem z Nim kilka razy na Słowacji i byłem świadkiem sytuacji w których okazał się bardzo lojalny w stosunku do kolegów (kosztem nawet swojego latania) Jest wymagający, i ma swoje zasady. Szczególnie jak za coś płaci to chce wiedzieć za co i potrafi to egzekwować. Gdy po przelociku na Słowacji padliśmy z Miśkiem gdzieś na zadupiu to właśnie on wyegzekwował od Stefana wyjazd po nas mimo iż im nie bardzo się spieszyło bo pogoda była fajna. Nie znosi niejasnych głupich sytuacji i nie daje się robić w konia a ma talent handlowy jak mało kto. A co do latania to w tych dwóch latach zrobił ogromne postępy – to po prostu fanatyk latania. Zresztą organizował wyjazdy na latanie dla kumpli do Włoch, Słowacji i nie wiem gdzie jeszcze. Z tego co wiem swobodnie nie zrobił jeszcze dłuższego przelotu wiec najwyższy czas zacząć. ps. Ja Relaxa po prostu lubię bo fajny z niego gość i na pewno nie raz będziemy razem latać.
W@cek
Dodano:2008-02-20
Chęć przystąpienia Wieśka do naszej grupy zaskoczyła mnie dziś rano. Nie powiem, było mi bardzo miło, że grupa rośnie w siłę i nie zbiera zawodników sama szukając chętnych, ale chętni sam deklarują przynależność. Podkarpacie ma kilku dobrych pilotów - tego nie trzeba udowadniać. Pisząc o dobrych pilotach mam na myśli tych, którym latanie sprawia przyjemność i którzy chcą się tą przyjemnością dzielić z innymi. Zasięgnąłem opinii o Wieśku z wiarygodnego źródła (ponieważ RELAXa znam jedynie z kilku spotkań). To co usłyszałem przemawia ZA jego przystąpieniem do naszej grupy. Oczywiście jego kandydaturę musi skomentować większość naszego TEAMu, tym niemniej uważam, że skonsultowany potencjał Wieśka jako członka naszej małej społeczności klubowej mówi sam za siebie. Ogólnie rzecz ujmując jestem na TAK.
Arek
Dodano:2008-02-19
Podtrzymuję swoje uwagi zamieszczone w wątku dotyczącym przyjęcia do RTP W@cka. Trzeba określić zasady uczestnictwa w Team-ie, aby obie strony (tj. my i kandydaci) znali reguły, warunki przynależności do tej nieformalnej struktury. Ozcywiste jest, że jasność kryteriów będzie korzystna dla nas wszystkich. Bez wątpienia cieszy fakt zainteresowania naszym - jakby nie było - młodym, ale obiektywnie rzecz ujmując prężnym Team-em, wnoszącym coś pozytywnego do świata PG. Patriotyzm lokalny (urodziłem się i mieszkałem ponad 20 lat w Przemyślu), i nie tylko, nakazuje mi w pozytywnym aspekcie rozpatrywać kandydaturę Relax-a.
Tomek
Dodano:2008-02-19
Myślę, że kilka najbliższych wiosennych wspólnych wyjazdów odniesie się pozytywnie co do przyłączenia Relax`a. W chwili obecnej nie mam zdania z uwagi na brak wspólnych wyjazdów i bliższego poznania ale w najbliższej przyszłości wybieramy się wspólnie na końcówkę kursu na Słowację - tam na pewno sie poznamy i polatamy wspólnie.
grigorij
Dodano:2008-02-19
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka