Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Born To Fly - w nowej internetowej szacie - propozycja

Ponieważ niedługo wiosna ;) i świat będzie budził się do życia w nowej postaci przesyłam Wam pod dyskusję nową szatę graficzną BTF. Pozycję poszczególnych elementów pozostawiłem bez zmian ponieważ uważam że skoro coś działa dobrze to po co zmieniać.
Tak czy inaczej zobaczcie, rzućcie okiem i ... oceńcie propozycję. poniżej link.

Nowa szata Born To Fly

P.S. Funkcjonalność nowego serwisu jest ograniczona.
Admin


Dodano: 2008-12-24

No weź przestań, teraz będziesz mógł udowodnić co niektórym Fanatyzm albo jeszcze coś gorszego Obłęd. :)
grigorij
Dodano:2008-12-30
Wmontowałem szczegółową statystykę strony Stat4U. Teraz można już sprawdzić kto i jak często loguje się na naszą stronę. Mam nadzieję, że ten mechanizm będzie dobrym rozwiązaniem.
Arek
Dodano:2008-12-30
Oprócz oramkowania zakładek i wywalenia licznika z lewej strony ( nie o to mi chodziło) tak jak wspomniał W@cek, można jakoś wyszczególnić "Księgę Gości" - ostatnio mało uczęszczana.

Nadal jestem zdania, że "Tu Byliśmy" i "Miejsca do latania" należy połączyć w jedno np: "TU LATALI¦MY" bo trochę się to dubluje a niepotrzebnie. Po wejściu w "Tu Byliśmy" lub "Miejsca do latania" nie ma opisu gdzie się znajdujemy tylko napis "Lista wątków"
grigorij
Dodano:2008-12-29
Wywal ten numer nad zakładką "w serwisie" za wielki jak dla mnie poza tym dubluje sie u góry. W "Polecanych" loga sponsorów mozna by oddzielić choc linią bo zlewają się w jedno - może by też tu dodać linka do najfajniejszych stron?? No i chyba brakuje mi tła - może jakieś delikatne? Wyprostowałbym też logo i zmniejszył ciut aby nie wychodzilo poza tło ramki. To takie lużne uwagi - nie wiem czy poprawiły by czy pogorszyły. to sie widzi jak sie zrobi. Pozdrawiam i popieram :)
W@cek
Dodano:2008-12-29
No to spróbujmy chwilę na nowym serwisie. Proszę o ewentualne informacje o braku w funkcjonalności
Arek
Dodano:2008-12-28
Moim zdaniem fajnie że Arek myśli o zmianach z Nowym Rokiem - teraz stronka wygląda bardziej profesjonalnie niż dotychczas. Mam tylko kilka nieznacznych uwag: Nasze logo (po lewej, na górze) raczej należało by wypoziomować - to nasz identyfikator a nie pieczątka :) Motyw skali wario - rewelacyjny pomysł, co do zdjęcia też fajny pomysł panoramy - może tylko trochę brakuje ostrości (ale to pewnie efekt rozciągnięcia zdjęcia ?).
Tu jeszcze kilka wybranych zdjęć z naszych wyjazdów:

zdj 1

zdj 2

zdj 3

zdj 4

zdj 5

zdj 6

zdj 7

Po lewej na dole zamiast ikon z logami dystrybutorów sprzętu można by wkleić loga Teamów (z odnośnikami do stron) którzy się z nami przyjaźnią np: Karpaty P.T., Para T., Bies P. T., Prowing. Może notatkę z ilością odwiedzin na stronie należało by wziąć w ramkę i nieco powiększyć - w końcu jest się czym chwalić.

Poza tym tak jak jak wspomniał Arek nie ma sensu zmieniać treści forum bo wszystko świetnie działa i jest czytelne.
grigorij
Dodano:2008-12-27
Jeśli chodzi o dobór kolorów to może ten link pomoże: http://wellstyled.com/tools/colorscheme/index-en.html Są pewne zasady jego doboru, lecz nie nalezy ich się krytycznie trzymać. Można też przeczytać ten tekst: http://www.internetmaker.pl/artykul/4433,1,dobor_kolorow_na_strone_www.html tam jest pare mądrych zdań o kolorach i link do webowego programu do dobierania barw na stronie. Ja stosuje też taki trick że podpatruje strone, która mi się podoba i staram się używać podobnych kolorów. Podobnie robie z ułożeniem treści. Na miejscu Arka jako dominujący kolor użyłbym ten z ramki po lewej stronie (ciemny niebieski). Linki zostawiłbym pomarańczowe, a reszta strony w jakimś jasnym beżu i jasnym niebieskim. Samo ułożenie treści bym zostawił. Pomysł z zapisem wys. lotu super!
Misiek W.
Dodano:2008-12-25
Jak dla mnie w nowej wersji jest za dużo białego tła. Nie żebym był za jakąś "cepelią", ale odpowiada mi dotychczasowy niebieski, boczny panel, albowiem fajnie odcinał się od reszty strony, która przez to była czytelniejsza. Podoba mi się pomysł nowej "główki" strony z przejściem z zapisu track w skrót Temu - BTF i nałożeniem na to Naszego logo. Skojarzenie - BTF = przelotwcy (na co w większości jesteśmy nastawieni) są tu jednoznaczne. Jednak nie pasuje mi tu kolor liter BTF(żółty i czerwony). Może lepiej wyglądać będzie to w kolorystyce tracka (różowo zielony). Proponuję też wykorzystać na tło (krajobraz) lepszej jakości zdjęcie, bo to co jest obecnie wygląda jakby było zrobione słabym aparatem z telefonu.
Tomek
Dodano:2008-12-25
może być jeżeli w ogóle mogę zabrać głos w tej sprawie,chociaż szkoda tego ellusa jeżeli to on jest A korzystając ze sposobności pozdrawiam i życzę wysokich lotów w nowym roku całemu zespołowi BORN TO FLY
sympatyk
Dodano:2008-12-24
Fajnie, że nie zmieniasz "struktury" strony bo jak zaznaczył Zbyszek nie lubię się "uczyć" na nowo. Jeżeli o mnie chodzi obie wersje są OK a co do szczegółów to zawsze można podyskutować.
W@cek
Dodano:2008-12-24
Jak dla mnie super, (tak jak zwykle :)). A poważnie to zawsze wolę przeglądać stronki które niosą ze sobą jakąś treść, a nie strony naszpikowane bajerami z przerostem formy nad treścią. Cieszę się że nie zmienił się układ strony bo to mnie najbardziej wkurza przy modyfikacjach jak ktoś zmienia strukturę i trzeba się uczyć wszystkiego od nowa. Przy okazji składam wszystkim serdeczne życzenia pogodnych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Zbig
Dodano:2008-12-24
to zdjęcia tak ma wyglądać właśnie :) Taki był zamysł.
Arek
Dodano:2008-12-24
masz rację można by troszke odświeżyć stronkę. Wydaje mi się, że nowa wersja wygląda w porządku ,ale jest taka trochę goła. I zdjęcie na samej górze jest tak brzydko rozciągnięte. Ale układ jest ok.
Piach
Dodano:2008-12-24
Jak już wspominałem Arkowi stronka w nowej szacie wydaje mi się bardziej czytelna i przejrzysta.
Relax
Dodano:2008-12-24
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka