Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
coś na zimę

pewnie wy też tęsknicie do wiosny i latania. Ostatnio przypomniałem sobie o fajnym symulatorze online. Można latać w każdym miejscu na świecie. W tej chwili robię przelot z Kobali i jestem nad Kobaridem na 1795mnpm. Jest to super sposób na poznanie miejsc do których się wybieramy, no i choć trochę pozwala zapomnieć o tym co za oknem. Niestety nie wiem jak to zapauzować i już wiem co miał na myśli Grzesiek gdy mówił o lataniu z pełnym pęcherzem :). symulator jest na stronie http://www.paraglidingearth.com Wyszukujemy miejsce, które nas interesuje i klikamy " Fly on this site : PG simulator in GoogleEarth !" i jazda. Oczywiście oprócz symulatora można się dowiedzieć czegoś o interesującym nas miejscu. Miłej zabawy!!!
Piach


Dodano: 2009-01-04

Po raz drugi poważnie zagrałem i sądzę, że zawody wirtualne nie mają sensu, bo w grze (bez ingerencji w parametry) jedyną trudnością jest znalezienie wolnego czasu, a latać można do bólu. Właśnie wymiękam po 6 godzinach przy komputerze (Skrzyczne - Rożnava pod granicą węgierską - 159km).
Tomek
Dodano:2009-01-30
Wreszcie miałem chwilę czasu, aby pograć. Właśnie lecę ze Skrzycznego i jestem nad Terchową w Czechach (jakieś 50km przelotu), gdzie po raz pierwszy zrobiłem podstawę na 2.500. Bez tego, ani rusz dalej, bo stoi obszerny masyw wysokości ok. 1.500m n.p.m. Szkoda, że to wysztko nie w real-u, ale jutro może wyjdą Działy. Muszę kończyć jakąś spiralą, bo czas do domu (dzisiaj pracowałem). Całkiem niezła zabawa tyle tylko, że trzeba mieć dłuuuższą chwilę wolnego czasu. Ale nauczyłem się w trakcie gry czytać, pisać, robić kawę i takie tam rzeczy. Denerwuje mnie w tej grze kręcenie kominów (w większości pod wiatr i wahadłowo)- taka jakaś dziwna specyfika.
Tomek
Dodano:2009-01-17
a co z tymi wirtualnymi zawodami? lecimy?
julka
Dodano:2009-01-07
Widzę, że Ktoś ma smykałkę do kręcenia niezłych filmików, szczególnie podobały mi się przejścia i podkłady w I części.
grigorij
Dodano:2009-01-06
Albo lepiej tak: http://tinyurl.com/85fv5g
Misiek W.
Dodano:2009-01-06
Ostatnio chłopaki z Prowinga umieścili kilkuminutowy filmik o zmaganiach w Bieszczadzkim Pucharze Paralotniowym, myśle że warto oglądnąć i choć troche "powąchać" ducha rywalizacji w BPP. http://www.karpaty-team.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=100:film-z-ostatniego-bpp&catid=41:nowoci&Itemid=2 Filmik składa się z dwóch części. A tu link do profilu Payonka gdzie znajduje się jeszcze jeden film: http://vimeo.com/user935231/videos
Misiek W.
Dodano:2009-01-06
Ja też mam coś "na zimę" - zaglądnijcie do "SPRAWY TEAMU" Pozdrawiam
W@cek
Dodano:2009-01-06
Możnaby zrobić wirtualny puchar w Condora (http://www.condorsoaring.com/). Umówić się w kilka nielotnych dni. Rozegrać pięć niedługich tasków. Condor świetnie się nadaje do tego. Dodatkowo zapisuje track z lotu w postaci pliku igc. A nawet podobno można podłączyć do komputera swój własny gps i na nim oglądać parametry lotu. Do zabawy sieciowej jest potrzebna oryginalna gra gdyż nie da się latać na dwóch takich samych numerach seryjnych. Tutaj można zakupić: http://www.sklep.pilots.pl/product_info.php/products_id/254 Czasami sobie z Wacusiem robimy wspólnie trójkąciki 200km, mam nawet mapę słowacji ale niestety slubicy już nie obejmuje, za to skrzyczne, żar, tatry jak najbardziej.
Misiek W.
Dodano:2009-01-05
To fakt, że nie jest to za bardzo realistyczny symulator, ale można przeanalizować tracki innych i poznac okolicę. Trasa z Kobali na Stol jak w realu. Poczułem jak bym tam był. Klaudia mówiła, że przez cały czas jak grałem miałem banana na gębie i tylko się ze mnie śmiała. Jak ustawisz sobie trochę mniej kominów, węższe i niższą podstawę to nie jest już tak łatwo. Pozatym jest możliwość tworzenia tasków i rozgrywania zawodów. Może zrobimy sobie "online BTF Cup" :)?
Piach
Dodano:2009-01-05
Fajna zabawa tylko termika jest mało realna - po lini prostej z Lijaka doleciałem do morza z zapasem 650m :))
grigorij
Dodano:2009-01-05
Ja posiadam fajną gierkę Hangsim. Wykonana w 3D. Można lata od samolotów po szybowce, lotnie i paralotnie. Można też nieźle pokręci termikę. Jest w niej ułatwienie (komin jest widoczny do 300 metrów nad ziemię, a później tak jak umimy). Gra zajmuje niecałe 200 MB. Gdyby ktoś był chętny mogę wrzuci na jakiś serwer, np. rapidshare czy 4shared. Jest jeszcze gra Condor i Micro flight sim ale jak się w to gra - nie wiem. Przynajmniej jest coś co pozwoli przetrwac kryzys. pzdr i miłej zabawy
parafik
Dodano:2009-01-04
doleciałem do Gemony. Mam nadzieję, że w realu też się kiedyś uda. http://www.paraglidingearth.com/en-html/visugps.php?flight_id=748 :)
Piach
Dodano:2009-01-04
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka