Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Cergowa - konieczne prace porządkowe

Dzisiaj w składzie Parafik, Piotrek, Misiek, Harczerz, ja i kolega pilarz odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Co najważniejsze to startowisko poszerzone o ładne kilka metrów (jak tak dalej pójdzie to zmieszczą się 2 glajty :), usunięte powalone drzewa i wycięte krzaczory na dole startowiska. Zostało jeszcze sporo pracy: trzeba usunąć ścięte gałęzie i drzewka. Niestety było nas za mało i nie daliśmy rady wszystkiego skończyć. Musimy się jeszcze ustawić na kolejną turę akcji oczyszczania. Chłopaki robili zdjęcia więc może zobaczycie jak to teraz wygląda.
Piach


Dodano: 2009-03-16

Mnie najbardziej pasowałoby w sobotę.
Relax
Dodano:2009-03-19
Tak jak już pisałem w poprzednim wątku jestem gotowy podziałać na Cergowej. Może nawet jutro, jak byliby chętni (mam 2 miejsca w samochodzie wolne). Ale biorę plecak i jak będzie odpowiednio wiało, to ciężko będzie mnie przez 8 godzin zatrzymać na startowisku. Już miesiąc nie latałem i choćby chwilę to muszę odreagować - sami rozumiecie.
Tomek
Dodano:2009-03-19
A co tam się stało w tej Jasionce? :) Skoro ludzie nic nie mówią to chyba nic się nie stało :). Ja wole pojechać sprzątać na cergowej gdy waruna nie ma bo czemu mam się denerwować że musze jakieś tarki sprzątać jak można by latać. Więc jeśli zbierze się duża ekipa to można na mnie liczyć. W sumie to można ustalić jakiś dzień kiedy większość z nas będzie miała wolne i zrobić coś dobrego dla nas samych. Szczerze to mi szerokość startowiska w niczym nie przeszkadzała (teraz dwóch paralotniarzy jednocześnie będzie mogło się przygotowywać do startu). Bardziej licze na "schodki" które mocno by skróciły czas podejścia na górke. Ale ze schodkami trzeba poczekać aż śnieg stopnieje. Ja jestem wolny w sumie cały tydzień poza środami. Pisać kto ma kiedy czas.
Misiek W.
Dodano:2009-03-18
Widze że w tym temacie jest kompletna cisza. Będą jaja gdy będzie warun na Cergowe wszyscy się wybiora latać a tu krzaczory na starcie, których nikomu nie chciało się usunąć. Z Tomkiem z Jasła i z jego znajomymi mamy zamiar wybrać się w czwartek, piątek lub sobote zależy kiedy będziemy mieli czas i zrobić trochę porządku. Może ktoś się jeszcze pisze do tego. W piątek ma być niby pogoda. Dla tych co byli ostatnio: Jasionka jak na razie milczy i nie ma żadnych zdań na temat tego co tam sie stało.
parafik
Dodano:2009-03-18
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka