Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie wątku:
Cregowa - ostre prace

Dziś Parafik Tomski i ja odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Została uprzątnięta z chaszczy i krzaczorów część od strony schodków, zamontowany został kosz dla tych co nie lubią zabierać ze sobą do plecaka w pocie czoła wyniesionych butelek oraz puszek, i jeszcze parę innych udogodnień. Ja z wielkim entuzjazmem złapałem za sztychówkę i zacząłem dziergać najbardziej upragnione przez większość a w szczególności W@acka schody do nieba" ponoć wydziergałem 59. W planie były jeszcze: długi drąg z wstążką, ławki dla "apaczów" i niecierpliwie czekających pilotów, i koniecznie przygotowanie 2-go miejsca do startu dla "szybszych" na co niestety brakło nam już czasu oraz sił. Pozbieraliśmy do kupy kolejne śmieci które się wyjawiły z krzaczorów, a na schodku pozostał żubr (widoczny w galerii), może ten co go pierdyknął obok wyjścia się na nim przewróci ;) Nieśliśmy siekiery piły łopaty itp. i nie mieliśmy gdzie te śmieci zapakować, może zbudujemy z nich jakiś pomnik upamiętniający ;) Parę fotek pstryknąłem na odejście: http://picasaweb.google.pl/amigo.apple/CergowaPorzadki# Ale najlepiej zobaczyć osobiście :) Planujemy kolejną akcje, być może w czwartek.
amigo1


Dodano: 2009-05-05

To zabierzcie se sobą łopaty żeby było czym robić - ja też wezmę :)
W@cek
Dodano:2009-05-07
A ja myślałem o wykopaniu na starcie półki zamiast tego małego schodka. W większej grupie damy to zrobić.
parafik
Dodano:2009-05-06
Siatka ok - tylko weźcie pod uwagę, że glajty będą się z niej zsuwać perfekcyjnie. Potrzeba będzie więcej spinaczy ;)
payonk
Dodano:2009-05-06
Dla jasności - aluzja do pobierania opłat, tak jak zgodnie z moim zamierzeniem zinterpretował to Michał, nie była poważnym postulatem. Miała ona podkreślić osiągnięty standard startowiska.
Tomek
Dodano:2009-05-06
Według mnie nie da się za wiele poszerzyć już startowiska, nie możemy sobie wycinać tam wszystkiego co popadnie bo to nie nasze. Gospodarze terenu też nas uczulali by wycinać tylko krzaki gdyż na wycinkę drzew oni także muszą mieć pozwolenie.
Misiek W.
Dodano:2009-05-06
W@cek nie ma aż tak co tego nagłaśniać. W 6-rąk wiele zrobiliśmy więc jak dołączy jeszcze parę pracowitych ludków to wystarczy, bo jak będzie za dużo to zrobi się brak organizacji i będzie wyglądać jak panowie w pomarańczowych koszulkach przy drogach, (garstka robi a reszta cmoka pety, albo opiera się o łopatę). A może ktoś ma stary rękaw (wskaźnik wiatru), to zamiast wstążki by go zawiesił).
amigo
Dodano:2009-05-06
Nie wiem - czy nie nagłośnić tego na grupie. Zdania są podzielone :) Za - przyjedzie więcej ludzi przeciw - ludzie sie dowiedzą ze jest stanowisko i zaczną się problemy jak np. na działach. Z tym że i tak wszyscy wiedzą bo jest nas tam coraz więcej. Co myślicie? Ps. Peciu obiecał że też sie dołączy
W@cek
Dodano:2009-05-06
Myśleliśmy o siatce i zasianiu trawy, bardzo się przyda osoby które się deklarowały zachęcam do spełnienia obietnicy :) przydały by się również deski to pozbijamy jakieś ławki itp. Kto co może niech skombinuje. Dziś ustaliliśmy wyjazd na jutro (czwartek) o 10-tej z jasła, napiszemy jeszcze o tym w oddzielnym wątku. Mieliśmy 6rąk do roboty, więc jak będzie więcej to uprzątniemy drugą część chaszczy i przygotujemy kolejne startowisko. Nie wiem czy by się to udało ale kiedyś ktoś pisał ze może by się 3glajty zmieściły rozłożone, co w trakcie dużego warunu zlikwidowało by to długie oczekiwanie na start (zlewej i prawej startując do środka i pośrodku). Na pewno postaramy się zrobić drugie miejsce do startu, wbić długą tykę z wstążką i uporządkować poczekalnie, a jak starczy czasu to dokończy się schody na "czerwonej trasie" i poukłada patyki aby je wzmocnić, i jeszcze parę udogodnień. Podziękowania dla Andrzeja B. który użyczył piły motorowej i wspierał nas duchowo :) (P.S. jak ktoś będzie z dystrybucji koszulek, to prosił bym o wzięcie 2-ch "L" które zamawiałem).
amigo
Dodano:2009-05-06
Jutro pod cergową bedziemy w składzie Parafik,Amigo,Tomski, i jeszcze moze jedna osoba od nas, bedziemy na 10.30 na miejscu nikogo na sile nie ciągniemy kto chce niech dołączy,wiadomo ze jak jest warunek to na gorce w tygodniu jest 10-15 glajtów i karzdy ma w tedy czas,a jak przyjdzie cos porobic to sie wiekszosc miga.W@cek jak masz siatke to super sprawa przywiez i zrobimy my jestesmy na 100%
Tomski
Dodano:2009-05-06
No i o to chodziło! Fajnie że prace ruszają z kopyta. Nie wiem tylko czy kosz to do końca dobry pomysł. Bo czy będzie ktoś kto będzie te smieci znosił na dół. Ja myśle że lepsza byłaby tabliczka o takiej np. treści: "W d.... ci tą butelkę wsadzimy" :) Ja z tego co wiem czwartek mam prawie wolny. Więc się stawie raczej na 100% A tak jeszcze polemizując z wypowiedzią Tomka o opłatach startowiskowych... nie czyń drugiemu co tobie nie miłe :) Robimy to przecież dla siebie, szkoda zniszczyć paralotniarską atmosferę jakimiś opłatami. Zresztą myśle ze Tomek żartował :)
Misiek W.
Dodano:2009-05-06
PANOWIE !!!

Wielki SZACUNEK dla Was za tyle roboty
Arek


Dodano:2009-05-06
JA PIERDZIELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpierw pisałem a teraz zobaczyłem dopiero fotki!!! Chłopaki SZACUN !!!!!!!!! Jakie schody - - Kupa roboty
W@cek
Dodano:2009-05-06
Jeżeli planujecie coś na czwartek napiszcie o tym na grupie i tu WIELKIMI LITERAMI. Ja postaram się osobiście uwinąć z robotą jak najszybciej i około południa mógłbym sie zjawić. Moge zabrać piłę spalinową celem poszerzenia drogi dojazdowej na startowisko. Wycinanie tych krzaczorów co rysują nam autka ręcznymi piłkami trwa za długo a tak to w parę minut można by zrobić autostradę. Myśle, że miejscowi nie będą mieli nic przeciwko temu. Mogę zabrać też ze sobą siatkę na startowisko - powinna wystarczyć na rozłożenie jednego skrzydła. Jeżeli sie nie sprawdzi to po prosto ją wywalimy :) Jak będzie pozytywny odzew w sprawie siatki to jeszcze dziś kupię drut na kotwy (myśle ze najlepszy byłby taki 5 mm wygięty w U) Warunek: Musi się zgłosić kilka osób - sam czy w dwie trzy osoby nie ma sie co wybierać. Jest jeszcze czas by do wieczora to nagłośnić!! Czekam na odzew!!!
W@cek
Dodano:2009-05-06
Piękniusio to wygląda - BRAWO.
grigorij
Dodano:2009-05-06
Gratulacje, super robota. Ostatnio zauważyłem że na startowichu jest super kurz i gdzieś zniknęła trawa. Moja biedna Synia nieco się przykurzyła. Myślę, że dobrym pomysłem będzie zasianie trawy, może coś się przyjmie.
Piach
Dodano:2009-05-06
Kawał dobrej roboty odwaliliście. Teraz to już możnaby nawet pobierać opłaty za start.
Tomek
Dodano:2009-05-06
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka