Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinicie wtku:
Piknik w Przemyślu

7 czerwca w Przemyślu odbędzie się Piknik charytatywny na rzecz pomocy dzieciom z ubogich rodzin, tak aby mogły wyjechać na wakacje nad morze .Nasze stowarzyszenie "Latam bo chcę" zostało zaproszone do współpracy i współorganizacji tegoż przedsięwzięcia.W wyniku dzisiejszego,pilotażowego spotkania i wstępnych ustaleń z wszystkimi organizatorami będziemy dysponować zapasowym boiskiem Polonii i przeprowadzać akcję tzw "przysłonięcia słońca".Zaproszonych jest wielu PPG-antów z okolic naszego miasta i nie tylko.Potwierdziła już swoją obecność grupa pokazowa "Szmaciani" z przewodnictwem Leszka Mańkowskiego, którego chyba nie muszę szczególnie przedstawiać, bo znany jest w Polsce wszystkim paralotniarzom.Obecność potwierdziło już około trzydziestu pilotów.Oprócz tego będzie też możliwość polatania w tandemie PPG na razie z jednym pilotem ,ale prowadzimy negocjacje ,aby było ich więcej.Zwieńczeniem całego show ma być przelot nad miastem i oczywiście stadionem grupy kilkudziesięciu maszynek , a i oczywiście zabawa PPG nad miastem przez cały dzień.Zapraszamy chętnych na imprezę celem obejrzenia jej jak i aktywnego uczestnictwa.Jeśli ktoś z PPG-antów miałby ochotę polatać razem z nami proszę o wcześniejszy kontakt celem omówienia szczegółów zwiazanych z miejscem startów, lądowań i dojazdu na miejsce imprezy.
Relax


Dodano: 2009-04-08
Dodaj komentarz do wtku ...
A wczoraj, byliśmy w tej sprawie w radio Eska i rozmawialiśmy o imprezie i paralotniarstwie przez prawie godzinę. Materiał będzie wyemitowany w czwartek i piętek (90,3 FM) w godz. 6.00-6.30 oraz w sobotę i w niedzielę 18.00-19.00. Niestety, zasięg to Przemyśl i okolice.
prodi
Dodano:2009-04-22
Dokładnie o to mi chodziło co napisał Prodi
Relax
Dodano:2009-04-12
Kolega PPGowiec źle zrozumiał Relax-a, który miał na myśli to, że obie imprezy nie odbiorą sobie nawzajem chętnych z uwagi na odległość. Dodam, że w tym samym czasie odbywać się będzie prestiżowy dla miłośników awiacji Piknik Lotniczy w Góraszce i mielibyć na nim jak co roku Szmaciani, ale bedą u nas:-)). Wszystkim uczestnikom wspomnianych impez życzę świetnej zabawy i powodzenia.
prodi
Dodano:2009-04-11
Kolego PPGowiec, właśnie po to jest planowanie latania PPG w serwisie. Wyszedłem z założenia, że skoro możemy się z powodzeniem umawiać na latanie swobodne - wielokrotnie się to sprawdziło - to można przy odrobinie chęci planować też latanie PPG. Mechanizm tego umawiania jest w wolnym dostępie, nie trzeba się logować.
Sam zresztą pisałem, że bardzo chętnie wybrałbym się na takie umówione latanie. umawianie się na @ jest trochę niewygodne a mechanizm na stronie jest publiczny i łatwy w użyciu.
Arek
Dodano:2009-04-11
Jak to z powodu braku chętnych pilotów ??? Co to nie ma w naszym regionie PPGantów chętnych do udziału w imprezie :/ ?? Rozwinę wici wśród swojego grona, to może i chętni się znajdą. Niestety ja już zadeklarowałem swój udział w imprezie w Solcu więc będę się tułał 600 km aby tam polatać ! A na przyszłość dajcie znać na @ o planowanych imprezkach ppg to z chęcią w gronie znajomych zasilimy siły powietrzne :) pozdrówka
ppgowiec
Dodano:2009-04-11
Odległość do Solca Kujawskiego z naszego regionu to około 600-700 km drogami, tak więc możemy śmiało założyć ,że obydwie imprezy nie będą w żaden sposób ze sobą kolidować z powodu chociażby braku chętnych do udziału w niej pilotów.
Relax
Dodano:2009-04-10
Impreza fajna - tylko niestety zbiega się terminem z innym cyklicznym już wydarzeniem w świecie PPG "Festiwal wiatru" 4-7 czerwca Solec Kujawski, szczegóły na: http://www.grupafalco.pl/festiwalwiatru/index.htm pozdrawiam i udanej imprezki życzę !!
ppgowiec
Dodano:2009-04-10
Wszystkie trzy dusze (Wacek, Misiek i ja) zażyły po raz pierwszy latania z napędem. Wielkie dzięki Wieśku za użyczenie napędu. Podziękowania należą się też Józiowi (Pilotowi za cenne uwagi).
Latanie było swoistego rodzaju doznaniem, dzięki któremu teraz wiemy z czym związanej jest PPG - przynajmniej z grubsza. Tak czy inaczej w powietrzu byliśmy, i przy pomocy śmigieł zostaliśmy wylaszowani - że takiego określenia (starolotniczego) użyję.
Arek
Dodano:2009-04-09
Z uwagi na wstępnie duże zainteresowane kolegów, należy wymyślić jakieś hasło dla naszego "pospolitego ruszenia". Różne organizacje robią imprezy pod jakimś sloganem np. "Festiwal Wiatrów", "Zwariowane dzieciaki", "Adrenalina na Pałukach" itp. Oczywiście, my robimy to trochę na innych zasadach i w innym celu, czyli dla idei. Mój pomysł na hasło to: "ZASŁONIć NA KOLOROWO NIEBO, CZYLI PARALOTNIARZE DZIECIOM". Niestety trochę przydługie, może macie jakieś propozycje. I jeszcze jedno, mamy do dyspozyji jedno z pełnowymiarowych boisk oraz dwa mniejsze i założeniu przyjeliśmy, że oprócz startów, będzie tam prezentacja paralotni przede wszystkim do latania swobodnego, pokaz stawiania i kontroli naziemi itp. Wobec tego Ci, którzy nie mają napędów, też będą mieli co robić (szkoda, że nie możemy zapewnić im latania, chyba że zorganizujemy hole, ale przeszkodą jest brak miejsca do tego). Zresztą nie chodzi o latanie, ale wsparcie dzieci z biednych rodzin, których w naszym jednym z najbiedniejszych regionów Polski nie brakuje.
prodi
Dodano:2009-04-09
Cel szczytny a i oprawa pewnie będzie spektakularna. Sądząc po złożeniach to nalot dywanowy na Przemyśl będzie robił wrażenie. Wstępnie planuję termin. Zastanawiam się tylko czy zagrać jako statysta czy odtwórca jednej z ról tych co słońce mają zasłonić :) .Relax ... w Twoje ręce :)
Arek
Dodano:2009-04-09
Dokładnie tak jak napisałeś
Relax
Dodano:2009-04-09
Zapowiada się całkiem ciekawa impreza. Możliwość spotkania się w szerszym gronie, zaprezentowania się większej publiczności, a do tego pomocy innym. Powodzenia.
Tomek
Dodano:2009-04-08
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka