Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinicie wtku:
Niedziela PPG

My wczoraj też polataliśmy ze Skorpionem kilka godzinek po terenach w okolicach Przemyśla.Na początku całe niebo było zakitowane, ale w czasie lotu zaczęło powoli dkrywac się od kierunku NW.Słonko przygrzewało i zaczęła rodzić się termika nawet dochodząca 3-4m/s.Oblecieliśmy dwa pikniki w Żurawicy i Orzechowcach , a potem ruszyliśmy do Przemyśla i tam kosiarzyliśmy korytem Sanu  do bólu.Potem kierunek Krówniki i nasze obolałe dupska cieszyły się z bytności na matce Ziemi.Umówliśmy się w tygodniu na przelot w Bieszczady ze startem w Sanoku , gdzie mieszka Skorpion.Jest ktoś chętny i dołączy do nas??? Polecimy powkurzać dyrektora BPN, bo mamy ochotę zaliczyć połoniny i czort go wie co jeszcze.
Relax


Dodano: 2009-07-13
Dodaj komentarz do wtku ...
Totalna cipa-nie wiem jak to będzie dzisiaj.
Relax
Dodano:2009-07-19
Jutro na Bezmiechowej ma padać to browarka można spoko sączyć :P
rzułty
Dodano:2009-07-18

Panowie - luzik!!! Wkraczacie w utarczkę słowną pomiedzy nami jakby faktycznie bylo o co kruszyć kopię.Nic sie nie dzieje.Kilka linijek tekstu nie stanowi bynajmniej dla mnie zadnego problemu.Ot,po prostu-Grzybu napisał swoje i ja swoje i na tym koniec.Każdy z nas ma swój rozum i zrobi co uważa za stosowne.Dla mnie sprawa zakończona i nie ma co Panowie dolewać oliwy do ognia.

A tak na marginesie-Tobie Wacku zawsze chętnie postawię browca bez żadnych szczególnych okazji.


Relax
Dodano:2009-07-18

".Nie wiem jak ty byś zareagował gdyby ktoś publicznie nazwał cię głupcem"

Chłopaki LUZIK - wystarczy że mnie nie było chwile a wy juz jak dzieci :) Przecież nikt tak Ci nie powiedział - Grzybu tylko napisał, że "wymyśliłeś głupotę" A zresztą  - takich Was lubie i bardzo mi tego przez ostatnie dni brakowało :)

To do jutra - na Bezmiechowe - za kare postawicie mi na spółkę piwo :)

 


W@cek
Dodano:2009-07-17

Wystarczyło zapytać na jakiej wysokości będę latał,a nie wymądrzać się i posądzać mnie o głupotę.Milsze byłoby zwrócenie mi uwagi, żebym uważał ,aby nie przekraczać pewnych granic rozsądku, bo może to spowodować totalną niechęć dyrektora do paralotniarzy, która i tak jest głeboko zakorzeniona w jego sercu.Podanie przykładu naruszenia przepisów przez nas wszystich miało jedynie naświetlić Grzybkowi , że przecież w takim samym stopniu szkodzi nam wszystkim starując np z Roztok jak i ja , gdybym chciał "kosiarzyć" nad NBP.Nie wiem jak ty byś zareagował gdyby ktoś publicznie nazwał cię głupcem?Wydaje mi się ,że nie jest to przyjemne.Wszystko sprowadza się do jednego : punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Osobiście bardzo się cieszę ,że istnieje taka sytuacja ,że nikt się nas nie czepia za latanie bez zgłoszeń w ww strefie, bo przecież-jak wspomniałeś wcześniej,też latam wegług takiego modelu.

Pozdr Relax

 


Relax
Dodano:2009-07-16

:)

Chyba wam obojgu upały nie służą. Zresztą ty Relax też startujesz w ADIZ (Łuczyce) :) , tak samo jak i ja (Roztoki) . Tylko mi nie mówcie obaj że gdzieś to zgłaszacie, ja w sumie zgłaszam Payonkowi żeby wiedział :)

Proszę nie dziw się Relax że Grzybek tak zareagował bo w pierwszej chwili jak przeczytałem twoje słowa to sobie pomyślałem o kosiaczeniu 5m nad połoninami co by za bardzo nie posłużyło nam wszystkim. A że Grzybek reaguje żywiołowo, no cóż, taki ma charakter :)

Mam nadzieję że nie będziecie się dalej licytować na zgłaszanie, ¦K, ubezpieczenia, świadectwa bierzmowania i pierwszą komunię.

 

Pozdrawiam

Misiek

 


Misiek W.
Dodano:2009-07-16

A tak na marginesie mówiąc mam jeszcze jedno do ciebie Grzybu pytanie:

Latasz w Bieszczadach startując na granicy Polski i Słowacji?Pewnie ,ze latasz.A zgłaszasz plan lotu w zwiazku ze startem w strefie ADIZ?Spodziewm się ,że tak........, bo przecież z pewnością nie łamiesz przepisów.

Pozdr Relax

 


Relax
Dodano:2009-07-16

Postudiuj Grzybu trochę Prawo Lotnicze i znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące cię pytania.Zapomniałeś jak rozmawialiśmy o lądowaniu w Parku i zbiorowym zaskarżeniu decyzji stażników o ukaraniu? Widzę,że zmieniasz punkt widzenia zależnie od pory roku.Poza tym jest ustalony pułap przelotu nad parkiem i w swojej wypowiedzi nie napisałem ,że będę łamał przepisy latajac zbyt nisko ,co nie znaczy ,że dyrektor parku nie będzie miał zjebanego dnia z powodu naszej wycieczki.Wyluzuj trochę.

Pozdr Relax


Relax
Dodano:2009-07-16
:)) Grzybu widać z Relaxem mało jeździsz :) Wyluzuj ...
Prezes
Dodano:2009-07-15
Spoko, swoim sposobem podpuszcza :)
Prodi
Dodano:2009-07-14
„Umówliśmy się w tygodniu na przelot w Bieszczady ze startem w Sanoku , gdzie mieszka Skorpion. Jest ktoś chętny i dołączy do nas??? Polecimy powkurzać dyrektora BPN, bo mamy ochotę zaliczyć połoniny i czort go wie co jeszcze.”

Hey Relax
Jak coś takiego piszesz to po prostu ręce opadają. 
Nie myślałem że akurat Ty wpadniesz na taka głupotę.
Pozdr.


Grzybu
Dodano:2009-07-14
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka