Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie w±tku:
narty w Austrii - Kitzbühel Termin wyjazdu: 2009-03-07

Cześć! Wybieramy sie na narty w Austrii do Kitzbühel (chyba nie trzeba reklamować :) ). Wyjazd na tydzień od 7 marca. Jedziemy 6 osobowa Hondą FRV. Mamy wolne 3 miejsca w aucie i na miejscu. Cena za noclegi + skipassy = 320 E. Zarcie bierzemy swoje i dochodzi cena paliwa podzielona na ilość osób w aucie. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt ze mną - tel. 609774049 Conrado
Conrado


Dodano: 2009-02-17
Dodaj komentarz do w±tku ...
A ta moja opinia to zapewne zdeterminowana była tym, że do jazdy na nartach nie mogę się w dalszym ciągu przekonać. Gdyby Konrad zaproponował wyjazd na inną deskę (windsurfingową), to pewnie inaczej spojrzałbym na tą sprawę. Tak to jest każdy z nas ma jakieś inne priorytety.
Tomek
Dodano:2009-02-18
Motyla noga, muszę się w końcu nauczyć jeździć na nartach. Też bym pojechał :/.
Piach
Dodano:2009-02-17
W tym sezonie już się nie wybiorę ale za rok chętnie gdzieś wybrałbym się razem z teamem na narty. Tam gdzie byłem w tym roku Marillewa 1400 np od 13 do 21 grudnia jest tak że karnety są gratis czyli płaci się tylko za spanie (a to duża różnica bo spanie kosztowało 460 zł, a karnety 180 eur czyli 864 zł). Tak więc jeśli trafi się na dobrą pogodę można za niewielkie pieniądze wypocząć w super miejscu (basen i sauna były gratis). Wiem że to forum paralotniarzy, ale wydaje mi się że poza sezonem jako alternatywa dla nielotnych dni jazda na nartach jest jak najbardziej na miejscu.
Zbig
Dodano:2009-02-17
Nasz serwis wyszedł już dawno poza ramy założeń informowania o zamierzeniach Teamu i osobiście bardzo mnie to cieszy bo służy już teraz naszej SPOŁECZNOSćI (małej bo małej ale jednak społeczności przez duże S - moim skromnym zdaniem). Dlatego też uważam, że uwaga Tomka jest krzywdząca ponieważ Konrad nie oferuje "rowerka" tylko wyprawę na którą warto by było pojechać. Sam osobiście ogłaszałem tu wyjazdy na narty i wcale nie jest mi z tego powodu głupio. Wręcz przeciwnie - mam wrażenie, że KAŻDA forma spędzania czasu razem z kumplami jest warta ogłoszenia A4, wzmianki, linijki słowa czy wreszcie litery w tym serwisie.
Natomiast jeśli oferujesz rowerek, to jest u nas też Giełda. Myslę osobiście że nikt się nie pogniewa.
Arek (Admin)
Dodano:2009-02-17
Tomku-wyluzuj!!! Przecież to nie jest plebiscyt na najlepszą imprezę roku 2009.Kolega grzecznie informuje o wyjeździe na narty , gdzie przecież też można polatać.Impreza pewnie też będzie niezapomniana!!!
Relax
Dodano:2009-02-17
A ja mam do sprzedania rowerek dziecięcy na czterech kółkach, z dzwonkiem, różowy, stan opłakany ;) Nie chcę nikogo urazić, ale proponuję na stronie poprzestać na szeroko rozumianych sprawach dotyczących PG, PPG, albowiem do tego została ona stworzona. W przeciwnym razie będziemy mieć tu śmietnik z ogłoszeniami takimi jak "o rowerku".
Tomek
Dodano:2009-02-17
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka