Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !



OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Nasza grupa - czyli "Born to Fly" od podszewki

Kim jesteśmy ?

Trudno znaleźć odpowiednie, oddające sedno określenie. Trudnym też szukać początków teamu bo nikt z nas nie wie kiedy zaczęła się pasja i jak wyznaczyć wspólny punkt zerowy.
Najbardziej chyba trafnym określeniem będzie to, że jesteśmy grupą zapaleńców, chorobliwie zapatrzonych w niebo, które dla nas znaczy dużo więcej niż tylko błękit z plejadą różnokształtnych cumulusów. Dla nas powietrze jest jak dom, do którego chętnie wracamy w przerwach codzienności a każdy lotny dzień jest bonusem dostarczającym tego, co wiekszość ludzi zwykło nazywać tlenem czy wolą życia. Bez tlenu nie da się żyć normalnie. Bez latania też.


Skład teamu

W kolejności dowolnej :


Trudno w zasadzie powiedzieć kiedy powstał pomysł stworzenia teamu. Do wiosny tego roku a ściślej do kwietnia każdy z nas latał w swoim środowisku. Dopiero spotkanie na kursie w słowackiej szkole paralotniowej u Stefana i Petera Vyparinów było zarodkiem krystalizacji pewnego pomysłu a mianowicie skrzyknięcia grupy ludzi, która jeździłaby razem na latanie. Wiadomo w grupie raźniej a i zarazem bezpieczniej. Czas kursu obfitował w wiele ciekawych sytuacji zwykle humorystycznych, które włynęły pozytywnie na wspomniany pomysł ale kurs się skończył a my po tradycyjnej wymianie koszulek (...tfu...) telefonów wróciliśmy z powrotem do domów.
Po kursie każdy rozjechał się w sobie właściwe kierunki ale .... po pewnym czasie wszyscy jak jeden przypomnieliśmy sobie o kolegach kiedy tylko na niebie pojawił się błękit a kierunki wiatru zaczęły nieuchronnie wskazywać nadchodzący warun.
Jeden, drugi wyjazd, później trzeci, czwarty i tak od wyjazdu do wyjazdu coraz bardziej zżyliśmy się z sobą organizując coraz to nowe i dłuższe wypady.
Chyba wtedy tak naprawdę powstał TEAM jakim jest teraz. Trudno mówić o historii bo geneza powstania grupy sięga raptem kwietnia'2007 ale ... kiedyś na pewno poszczycimy się jakąś "świecką tradycją". Na razie latamy i niech tak będzie jak najdłużej ! Pozdrawiamy sympatyków i tych, którzy nam towarzyszą w wyprawach. Do następnego spotkania "pod chmurką".
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka