Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

 Lista sprawozdań z wyjazdów TEAMowych:
Rozwinięcie wątku:
Pierwsze starty PPG 09.04.2009

Oj działo się dzisiaj w Krównikach pod Przemyślem!!!!Trzech asów paralotniarstwa z naszego podkarpackiego regionu próbowało swoich sił z napędem, a byli to Arek, Wacek i Misiek.Spotkaliśmy się około godz.12-tej i pośpiesznie udaliśmy się na lotnisko. Przywitała nas słoneczna,aczkolwiek dość wietrzna pogoda jak na pierwszy start. Niemniej nie mieliśmy tu do czynienia z leszczami ,ale starymi zakapiorami, którzy w mig podjęli decyzję o tym, że nie maja czasu na pierdoły i starują. Krótki instruktaż i pierwszy do boju ruszył Arek.Bez większych problemów wzbił sie w powietrze niemalże przecinając z dużą prędkością pas graniczny naszej kochanej ojczyzny. Następnie Wacek odpalił i polatał kilka razy nad naszymi głowami zataczając coraz to większe kręgi.Doszło do tego, że nie chciał lądować wołając rozpaczliwie:Relax ,mogę jeszcze trochę,mogę????. Wiadomo ,że mam dobre serce,więc pozwoliłem mu na to, grożąc tylko palcem żeby za bardzo nie brykał , bo chciał w zakręcie przeciągnąć skrzydło. Niestety, dobre sie skończyło , bo miał jeszcze polatać Misiek i musiał oddać sprzęt synkowi.Misiek natomiast nie chcąc robić wstydu ojcu spalił ze dwa starty i z uśmiechem na twarzy odpalił jako trzeci. Znowu kilka kółeczek,ale musowo trzeba było lądować, bo Arek miał o trzeciej gotować obiad i wiaderko jaj wielkanocnych- cóż na to poradzić!!!!! Po lataniu odbyła się ceremonia laszowania młodych adeptów PPG za pomocą śmigła, które przez przypadek chyba znalazło się gdzieś pod moją i Józka ręką. No i koniec pieśni.Towarzystwo pożegnało się i do domciu.My z Józkiem jeszcze chwilkę powoziliśmy się i też pojechaliśmy gotować jajka. Dla ciekawych treścią wykonanych zdjęć podaję link : http://picasaweb.google.pl/Relax1390/KrownikiPierwszeStarty09042009#
Relax


Dodano: 2009-04-09

Jeszcze raz dzięki i zapraszam na większe "co nie co" przy lepszych , spokojniejszych warunkach pogodowych.
Relax
Dodano:2009-04-10
Mi też się podobało. I choć zdecydowanie wolę tryb swobodny nie zarzekam się i pewnie przy okazji chętnie sprawdzę raz jeszcze odczucia z PPG. Dzięki wielkie Wieśku za skrzydło i napędzik.
Arek
Dodano:2009-04-09
Drobiazg Wacku.Zawsze traktowałem napęd jako alternatywę latania swobodnego i tak ja zawsze będę traktował. Niemniej wrażenia z latania z napędem są wiele razy głębsze niż te których doznałeś w tym krótkim przelociku.Na to po prostu potrzeba kilku godzin w powietrzu, aby mozna było powiedzieć coś więcej.Do tego dochodzi dobry sprzęt , który nie przenosi wibracji, odpowiednie podwieszenie i takie tam inne bzdety, które powodują , że z czasem czujesz się coraz bardziej komfortowo. Bardzo się cieszę , że ci się przynajmniej podobało.
Relax
Dodano:2009-04-09
Dzięki Relax za skrzydło i napęd. Teraz przynajmniej jak będę porównywał latanie swobodne do latania z napędem to będę wiedział o czym mowie, choć te kilkanaście minut to stanowczo za mało aby w pełni poczuć o co w tym chodzi. Pierwsze wrażenia są jednak lepsze niż myślałem, wcale to nie takie ciężkie a start i lądowanie wcale nie takie trudne. A lot - cóż siedzisz i lecisz. Dasz w palnik to góry nie dasz to w dół, w prawo to w prawo itp :).
W@cek
Dodano:2009-04-09
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka