Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

 Lista sprawozdań z wyjazdów TEAMowych:
Rozwinięcie wątku:
1 VIII 2009r. Cergowa – Rozczarowani warunkami

Pięciu walecznych Bornów (Grzesiek, Łukasz, Witek, Zbyszek i ja) pojawiło się na startowisku ok. 11.00. Termika już dawała o sobie wystarczająco znać, co nie pozwalało nam biernie się temu przyglądać. Niebawem cała ekipa zameldowała się nad granią w poszukiwaniu noszeń, które wyniosłyby nas pod chmury. W międzyczasie dołączali do nas kolejni piloci. Kominy pojawiały się jeden za drugim, ale były zbyt krótkie. Jedynie „Edward” (dla niewtajemniczonych to komin odrywający się na końcu grani po prawej stronie, z którym – jak to określił Zbyszek - piep….. się Grzesiek i Łukasz) dawał nadzieję na coś więcej. Kręciliśmy się zatem przy górce czekając, aż z czasem zrobimy odpowiednią wysokość. A tu nic. Płynęły minuty, później godziny, a my co najwyżej, i to sporadycznie, osiągaliśmy 1.400m n.p.m. Z tego pułapu tylko Witek wypuścił się w kierunku Mszany robiąc kilkanaście kilometrów, a pozostali nie doczekawszy się mocniejszych noszeń lądowali na przedpolu po 3 godzinach lotu. A miało być tak fajnie. Trochę zawiedzeni wróciliśmy z Łukaszem do domu, a Zbyszek, Witek i Grzesiek wyruszyli na niedzielę na Roztoki. zdjęcia
Tomek


Dodano: 2009-08-03

To teraz musimy patrzeć skąd nadchodzi dany komin i po kolei nazywać. Kominy po wschodniej stronie górki "Edwardy", te po centralnej "Władki", te które łapiemy nad wsią lub na przedpolu "Józki". Kolega do radia mówi: mam "Józka" i wszystko jasne. Walimy wszyscy w kierunku wsi. :)
parafik
Dodano:2009-08-03
Witam,
Odnoście Edwarda to odsyłam do świetnego filmu "Skok przez płot" po obejrzeniu wszystko będzie jasne, chłopaki tak się cackali z kominem na końcu grani aż w końcu doradziłem im że jak sobie go jakoś nazwą to może im pójdzie łatwiej - niestety niewiele to pomogło, aczkolwiek chyba narodziła się nowa świecka tradycja i od tej pory będziemy polować na Edwarda.

Zbig
Dodano:2009-08-03
Fajnie chłopaki, że polataliście, z opisu widzę że warun był - z tym, że podobnie jak w Bieszczadach "trudny do wykorzystania przelotowego". Nad górką można sie wozić ale odejście to już loteria, bo nie bardzo jest z czym i dokąd. Szkoda mi tylko że nie zdecydowaliście się wpaść na Lawortę - oszczędziło by mi to odpowiadania dziesiątki razy na pytanie "A gdzie BornToFly??? A czemu nie przyjechali? Co z chłopakami..... :) No cóż - sława zobowiązuje :)
A tak na marginesie - bardzo fajną imprezę zrobili chłopaki z Karpaty-Team. To co od nich zależało było naprawdę dograne perfekcyjnie. Fajna atmosfera, fajni ludzie fajna zabawa bez napinki że to mistrzostwo świata. Szkoda tylko, że termin zgrał sie z Bułgarią bo przyjechało by z pewnością o wiele więcej ludzi. No i szacun dla Grzybka - że mu sie chciało :)
W@cek
Dodano:2009-08-03
Ważne, że trochę polataliśmy, przelotów nie było bo nie można było dobić do podstaw :(( A odnośnie "Edwarda" to został dopieszczony dość konsekwentnie - może tylko za szybko i dlatego skończył, kto to wie :)
grigorij
Dodano:2009-08-03
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka