Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

 Lista sprawozdań z wyjazdów TEAMowych:
Rozwinięcie wątku:
*** TEAM MA NOWIUTKI SPRZęT !!! ***

Niniejszych chcielibyśmy podzielić się swoim szczęściem i donieść wszem i wobec, że Team "Born To Fly" posiada już w swoich rękach nowe skrzydełka ... i nie tylko :). W nowym sezonie wystąpi więc w "barwach" marki SOL w większości na sprzęcie o dumnej nazwie SYNERGY 3.
Każde z zakupionych skrzydełek pachnie jeszcze nowością i czeka na swoje pierwsze randki z właścicielami. Niezwykle podnieceni "pierwszym razem" właściciele oczekują "zbliżenia" wypatrując oczy na pierwszy godny uwagi czasu i miejsca warun :) ... , który jak liczymy, przyjdzie szybko. Prócz skrzydełek Team zasilił także nowy sprzęt w postaci dwóch uprzęży: Woody Walley X-Rated IV (Zbyszek) oraz SOL CX Pro (Arek).

Sprzęt został odebrany 1.02.2008 r., kiedy to ekipa w składzie: Grzesiek, Łukasz, Janusz i Arek wyruszyła w kraj daleki z nadzieją przywiezienia nowalijek. Planowany test sprzęt nie doszedł do skutku z powodu bardzo silnego wiatru, uniemożliwiającego nawet wyciągnięcie skrzydeł z worków (z folii :)- bo to nówki są ! :) ). Niestety planowana wizyta w knajpce ze znajomymi nie wypaliła z powodu ich pośpiesznych przygotowań do wyjazdu na Manilla Cup do Australii (gdzie podąży zresztą również Zbyszek - jako reprezentant TEAM'u - tam nas jeszcze nie było :) ).
Nie mniej niż po lataniu, przejęci uczuciem jakie zawiązane jest z byciem posiadaczem nowej paralotni ruszyliśmy niezwłocznie w drogę powrotną zahaczając tradycyjnie o "Szałas u Franka" - nawiasem ceny poszły w górę.
Niedługo także Tomek zmienia sprzęt. Oczekuje właśnie na nowiutkiego Ellusa, także ze stajni SOL'a. Cóż dodać ? ... może tylko tyle że będzie się działo ... oj będzie się działo o w tym sezonie :)

Oby do wiosny Panie i Panowie! ... Oby do wiosny !:)

A Tutaj kilka fotek z pierwszej "gry wstępnej" z nowymi nabytkami w garażu u Zbyszka :).
Arek


Dodano: 2008-02-03

WIETRZENIE SYNERGY 3 - Nowe nie wietrzone, więc dzisiaj postanowiliśmy z Arkiem wywietrzyć skrzydełka na placu zabaw. Obserwując reakcje z niezbyt dociążoną Synergy dawało sie spostrzec ,że ciężko wstaje z ziemi, chodzi ładnie za ręką, jest b.szybka w locie (z odpuszczona trzeba biec), a zaciągnietą klapa z jednej strony od razu przechodzi w obrót skrzydła - ale to tylko wietrzenie na ziemi z niedociążonym skrzydłem. Jak bogowie pozwolą i wiatr się utrzyma w sobotę dalsze testy na górce.
grigorij
Dodano:2008-02-04
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka