Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

 Lista sprawozdań z wyjazdów TEAMowych:
Rozwinięcie wątku:
Działy 06-03-2008 Znowu JAZDA!!!

Prognozy na weekend nie nastrajają zbyt optymistycznie, więc trzeba chwytać każdą okazję. Padło na Działy. Szybki telefon do Wacka, potem do Witka, szybka decyzja. Trzeba jechać!! Znów udało się urwać z pracy wcześniej i ok. 14 zajechaliśmy z Witkiem na miejsce. Na górce spotkaliśmy jeszcze Piotrka. Na początku nie wyglądało to zbyt ciekawie – kierunek trochę za zachodni i do tego słabo. Nauczony doświadczeniem z poprzedniego roku (zdażyło mi się przeczekać warun) szpeję się i czekam. Witek wykonał zlota z podtrzymaniem. Potem następnego. Na przedpolu wiele wskaźników z dymów z kominów. Zauważyłem, że jeden podejrzanie skręca i zmienia kierunek, tam musi coś być pomyślałem. Decyzję do startu ułatwiło dwóch „profesorów” kręcących w tym właśnie miejscu. Odpaliłem, nie ma szału, nie nosi, lecę i nastawiam się na szybkie lądowanie, a tu nagle pi pi pi piii piii piiiiiii. Jest komin!!! Wykręciłem się 100m nad start, jeszcze trochę polatałem, potem nagle siadło i toplanding. Niby nic wielkiego, ale to pierwszy komin tego roku :). Kolejna próba, wszyscy czekamy w gotowości. Poczułem podmuch ciepłego wiatru i odpalam. Niestety za wcześnie- padłem. Chłopaki odpalili dosłownie 2 minuty po mnie i się załapali. Biegiem do góry rozkładam się i odpalam. Znów słyszę pi pi piii piiiii i tak przez 2 godziny. Super latanie, super towarzystwo, dzień super-turbo udany.W międzyczasie udało mi się machnąć kilka fotek, czekamy też na zdjęcia od spotkanego kolegi fotografa. Widoczność niesamowita – ośnieżone Bieszczady jak na dłoni, a po jakimś czasie ukazują się nawet Tatry!!! Sezon ruszył z kopyta :) Do następnego razu.
Piach


Dodano: 2008-03-06

Co do zdjęć, to bardzo mi się podobają. Są przemyślane i nie jest ich 100 tys. Nic tak nie psuje oglądania jak cyfrowa sieczka stu identycznych ujęć. Warto takie zdjęcia oglądać i uczyć się. Może my też kiedyś podobne będziemy robić :)


Misiek W.
Dodano:2008-03-07
A tak apropos Działów Panowie - ktoś zaorał kawałek ziemi przed obecnym startowiskiem i wydaje mi się że to będą winograona - co wiąze sie z 2-3 metrowymi drutami wbitymi w ziemię dla pnączy - jakies propozycje - podlać chemią ziemię, założyć rodzinę Nornic, a może zakopać właściciela?Wink
grigorij
Dodano:2008-03-07

Wreszcie ktoś mi zrobił fajne zdjęcia - Dzięki Łukasz, ja i moja kochanka prezentujemy się wysmienicie Wink

Widok na Tatry z Działów nie częsty widok - fajnie że to uwieczniłeś na fotkach.

 


grigorij
Dodano:2008-03-07

Oczywiście zapraszamy Cię jak najczęściej na latanie. Pomimo tego, że mamy ze sobą swoje "foto-pstrykadełka" to jednak brakuje nam czasem kogoś, kto będzie robił zdjęcia z ziemi a jak widzę Tobie to dobrze wychodzi Smile. Czasem zdjęcia robią nasze kochane małżonki ale nie zawsze są na startowisku.

Fotki fajne, Grzesiek pewnie będzie zadowolony bo uwieczniłeś na nich jego i jego nową dziewczynę Smile .


Arek
Dodano:2008-03-07

Dziękuje jeszcze raz za możliwość robienia zdjęć :) Było by ich więcej gdyby wiedział wcześniej, że będziecie latać... od dzisiaj będę co jakiś czas przęglądał waszą stronę i gdy tylko będziecie mieli zamiar pojawić się w Korczynie w miarę możliwości przyjadę także. Oto link do galeri na moim serwerze:

http://boczarlukasz.ovh.org/btf/

Gdyby ktoś chciał orginalne zdjęcia to można pisać na:

Maila: boczarlukasz@gmail.com

GG: 5250366 (często niewidoczny)

Tel. kom.: 607 872 435

Pozdrawiam

Łukasz Boczar

P.S. Ocena fotek mile widziana :)


Bonczar
Dodano:2008-03-07
Gratulacje Piachu Smile. Teraz widzę że zasada - jest wyjazd to jedź i się nie zastanawiaj - obowiązuje jak zawsze. Filozofowanie pozostawmy filozofom. Super. Cieszę się, że tak Działy nas goszczą. To już kolejny raz "południa". Czyżby sezon pod znakiem własnie tego kierunku ? Dobrze że to startowisko jest w miarę blisko. Dzień się wydłuża to i czasem może coś po pracy wypali. Oby tak dalej.
Arek
Dodano:2008-03-06
Mimo spóźnienia przewietrzyłem skrzydełko - a trzeba było pojechać wcześniej Embarassed, szkoda znowu smaczek został do następnego latania.
grigorij
Dodano:2008-03-06
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka