Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie w±tku:
Otwarcie nowego forum :)

Z potrzeby serca a i po sugestiach naszych szanownych Małżonek otwieram niniejszych nowe forum przeznaczone dla Właścicielek naszych serc (kimkolwiek by One nie były) :)).
Życzę owocnych dyskusji. Mam nadzieję i liczę, że dyskusje i słowa w nich zawarte będą dla nas łaskawe (nadmieniam że jestem administratorem :))) ). Buziaczki dla wszystkich Pań !
Admin


Dodano: 2008-02-22
Dodaj komentarz do w±tku ...
Mam problem odwrotny... ;-) W mojej rodzinie to ja jestem stroną latającą... Mąż zupełnie nie rozumie,co mi na "stare lata odbiło".. Uważa,że jako żona mam siedzieć w domu,prać,prasować,dzieci chować... A ja chcę latać...I BęDę latać. A męża zamierzam wysłać na lot w tandemie-niech poczuje,jak to jest... :-) Może i on "połknie bakcyla..."
Pilotka
Dodano:2009-08-01
No dobra wygraliście, skoro tak ładnie sie do mnie zwracacie to nich będzie -Basia.Tak od dziś sie będe podpisywacEmbarassed, mam nadzieję że wszyscy załapią o kogo chodzi.LaughingMilusio się z Wami dyskutujeLaughing
Basia
Dodano:2008-02-28

Grzesiek ma rację Basiu, Do Babci to Ci zdecydowanie jeszcze daleko. Smile A Piotrek też na dziadka nie wygląda, zresztą nawiasem odkąd tą ksywkę zobaczyłem przy Piotrkuz kilkakrotnie  chciałem zapytać skąd się wzięła. Chyba że śpieszno mu do "dziadostwa" Wink. To oczywiście żarcik taki mały.

aaaa, i jeszcze jedno. Możecie założyć nowy wątek jeśli chcecie. Moja Ania założyła już takowy.


Arek
Dodano:2008-02-28
Mi sie podoba bo Piotruś mi tę ksywke przylepił,on paradziadek to ja parababka :D ,zresztą pewnie i tak niedługo doczekam sie wnuków :D, a uśmiech zawsze i wciąz dla was Smile, całuski dla wszystkich, mam nadzieje że Piotruś nie będzie zazdrosny Cool
Barbara G (Parababka)
Dodano:2008-02-28
Basiu chyba jesteś na młoda na ksywę "Parababka" zawsze radosna i uśmiechnięta - nie pasuje do Ciebie, trzeba to zmienić Smile
grigorij
Dodano:2008-02-28
Witam ponownie,pozdrawiam Kasie która wreszczie odważyła sie tutaj coś napisać,Smile.Podziwiam ją że pozwala na trzymanie  tak dużego pakunku jakim jest skrzydełko na łożku w sypialni , u mnie ,,Panienka,, jak nazywa ją Piotruś leży na szafie w przedpokoju , i choć nie wygląda to załadnie ja ją toleruje i żyje z nią w zgodzie.Koncze me rozważania pozdrawiam wszystkich pilotów i ich żony, dziewczyny i sympatyków latanie(Parababka)Cool
Barbara G(Parababka)
Dodano:2008-02-28
Witam moje Panie ( bo to jest forum dla Pań!!). Kiedy dawno temu poznałam mojego męża i spytałam o jego największe marzenie, odpowiedział że chciałby latać. Dziś  jego marzenie się spełnia a skrzydełko zajmuje honorowe miejsce pomiędzy nami w sypialni. Synergy jest jedyną kobietą , której "gadania" ( a ponoć gada, oj gada) mój małżonek może słuchać zawsze i nigdy nie ma dość. Nie staję więc mu na przeszkodzie. W końcu nie zmydli się Wink!
Kasia
Dodano:2008-02-27
Hmm to miało być forum dla kobiet a jak na razie to faceci nam sie tu panoszą.Bardzo miło że wreszcie ktoś nas zauważa w tym wszystkim, fakt ten sport jest bardzo fascynujący, ja nawet dostałam od męża koszulkę z logo team i byłam szczerze zaskoczona.Sprawił mi tym wielką radość bo kiedy tylko mogę towarzysze mu w wyprawach i lubię to.Wcale nie zmuszam go do pomocy w pracach domowych z tego powodu.Uwielbiam robić mu zdjęcia i kręcić filmiki wszystkim którzy są w powietrzu i na ziemi:)A tak na marginesie to świetny sposób żeby sie wyrwać z domu i poznać nowych wspaniałych ludzi:).Pozdrawiam wszystkie żony przyjaciółki i kochanki:D-pilotów.
Barbara G (Parababka)
Dodano:2008-02-23
Wszystkie nasze "Ładniejsze połówki" są wyrozumiałe i myślę, że należy im się za to jakaś forma wdzięczności. Ile wdzięczności okażemy IM my jako ci "wykorzystujący" zależy od nas. Ja osobiście kocham latać i jestem bardzo wdzięczny za to że moja Ania widzi to, toleruje i zostaje z dwójką naszych dzieciaków kiedy ja jadę latać. Wie że trudno byłoby mi bez tych wyjazdów. Doceniam też, że przejmuje moje obowiązki w domu podczas sprzątania kiedy latamy. Wcale się nie wstydzę jej to wynagradzać. Taką mam potrzebę i tyle.
Arek
Dodano:2008-02-23
Miało być pod-forum jak wyżej a wyszło jak kombinować i udobruchać żony na wasze wyjazdy, Julka mi tu podpowiada że jest XXI wiek i równouprawnienie, wiec tak naprawdę jakby one sie tym interesowały to prasowanie i inne czynności domowe stały by się nieodłączną pasją dnia codziennego. Pozdrawiam Grzybu co ma fajną Żonę (no dobra Zajebiaszczą).
Grzybu
Dodano:2008-02-22
A Wy to jesteście która ze stron "żony" czy "kochanki" ? :)
Ja muszę się pochwalić swoją żoną - Ona rozumie co czuję jak nie polatam i z wyjazdami nie ma większego problemu. Jak nie było Oskara jeździła ze mną na wszystkie wyjazdy i kibicowała (tzn robiła za kontrolę naziemną).
grigorij
Dodano:2008-02-22
A ja kupiłem Klaudii komputer i Wiedźmina. Gra tak ją wciągnęła że sama wygania mnie z domu :). Niestety jest juz w 5 akcie i muszę szybko znaleźć nową grę.
Piach
Dodano:2008-02-22
Ja czasem muszę trochę poprasować, żeby mieć jakiś argument pro-wyjazdowy.
Arek
Dodano:2008-02-22
Ja bym był ostrożny - bo jak sie Panie zmówią to zaczną same jeździć a my trafimy do kuchni. A najgorsze w tym to, że nie cierpię prasowania.
W@cek
Dodano:2008-02-22
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka