Logowanie   ?> /td>
Rzeszowski Team Paralotniowy 

Zapytasz zapewne czemu "Born to Fly" ?
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Każdy z nas zapytany o to samo odpowie Ci co innego ...
ale na pewno zrozumiesz jedno, ... że nie umiemy już inaczej. Nie umiemy NIE LATAĆ

W serwisie
HOME
Team i okolice
Piloci i Sympatycy
Galeria
Opisy wyjazdów i imprez
Miejsca do latania
Plikownia
Kontakt
Nasz dorobek
Nasz dorobek w OLC w 2008
Nasz dorobek w OLC w 2009
Nasz dorobek w OLC w 2010
Nasz dorobek w OLC w 2011
LiveTracks

Borny !OpenFly

Karpaty


Forum PG
Planowanie wyjazdów
Gdzie latać ?
Let's talk about ...
On-line Czat BTF ...
Żony i kochanki :)
Giełda sprzętu
... know how
... co nieco o sprzęcie
Forum PPG
Planowanie latania PPG
Let's talk about ...PPG
Godne polecenia
Znajomi w Sieci
Filmy
Szkoły paralotniowe
Serwisy pogodowe
...inne linki
xcc.paragliging.pl
XContest - punktacja dzienna

KSIĘGA GO¦CI
Polecane
Niviuk
Advance
SOL Paragliders
Ozone
UP

Rozwinięcie w±tku:
uprzywilejowani!

Cześć! Tak czytam Wasze wypowiedzi jak to fajnie ze mężowie mają pasje latania i jak to super jak po całym dniu w powietrzu wracaja do domu uśmiechnięci i weseli. Mój mąz tez lata i ciesze się że ma pasje ale nie macie takiego poczucia że dom kręci się wokół nich-  wieje ,nie wieje, żle wieje ... a jak dłużej wiatr nie taki to bez kija nie podchodż. Po tych nastu latach kiedy dzieci już są bardziej samodzielne i nie jestem im tak potrzebna zastanawiam się czy warto było poświęcić swoje marzenia żeby mąż mógł latać myśle że nie warto!!!
judyta


Dodano: 2009-11-22
Dodaj komentarz do w±tku ...

Czy warto poświęcać swoje marzenia żeby mąż mógł latać?  Na pewno nie warto!!!
Swoje marzenia, pasje  trzeba realizować pod warunkiem jednak, że one są a nie jest to tylko narzekanie że on coś robi a ja siedzę w domu z dziećmi. Bardzo często tak się niestety zdarza, że kobieta zmęczona codziennym życiem nie ma chęci by samemu cokolwiek robić a jednocześnie z całych sił stara się zniszczyć pasję partnera, bo skoro ja siedzę w domu to on też powinien!!!

Myślę jednak, że nie tędy droga - jeżeli masz pasję - to staraj się ją realizować - dogadajcie się, podzielcie obowiązkami tym bardziej, że jak piszesz dzieci coraz większe i n ie potrzebują już tyle czasu.  Wszystko można pogodzić - on kupuje skrzydło za 8 tys - to ty masz tyle samo na ciuchy na przykład i zaręczam Ci że Twoja satysfakcja z zakupów będzie większa. No cóż - pewnie nie ma tyle kasy :) ale to też nie problem. Niech w takim układzie kupi sobie skrzydło za 4 tys a 4 zostanie ci na Twoje marzenia (może wyjazd do SPA - a dlaczego nie?)

Podobnie można dzielić też czas - międzi obowiązki, rodzinę,  partnera i pasję, z tym ze w naszym sporcie jest tak iż latać można wówczas kiedy można a nie kiedy się chce - jak jest warun to  nie ma sensu jechać do teściowej w odwiedziny bo i tak nic dobrego z tego nie wyniknie  :).

Sam staram się jak tylko mogę jak najwięcej czasu poświęcić mojej żonie by kiedy jest warun z czystym sumieniem wybyć z domu.  Wiem, że w tym czasie ona też zagospodaruje ten czas i po powrocie nie słysze narzekań ale opowiadania jak było! I zaręczam Ci  - dla pilota nie ma nic piękniejszego niż zabierający komin i zadowolona żona  czekająca w łóżku o pólnocygdy wracasz z przelotu :) Ale tak mogą mieć tylko wybrani :)


Plastek
Dodano:2010-01-12
brrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!
Relax
Dodano:2009-12-08
Wszelkie prawa zastrzeone. Materiay prezentowane w serwisie s wasnoci Teamu "Born to Fly".
Kopiowanie materiaw bez zezwolenia zabronione.
statystyka